25 Жовтня 2014 року

Скелелазний центр Гіперіон

м.Київ, вул.Фрунзе 46 / Константинівська 73

Дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam цього року відбудеться у центрі активного відпочинку "Гіперіон"!
 
На новому скеледромі з яскравими площинами, зачепами та рельєфами на вас чекають хитромудрі скелелазні маршрути. Кожен учасник має пролізти 7 трас на складність у відбірковому турі та 5 трас – у фіналі. Ігрова частина Фестивалю включатиме веселі конкурси і логічні загадки.
 
Цей Фестиваль буде незвичайним і найважливішим за усю його, нехай поки ще недовгу, історію. За участь у Junior Climbing Jam кожен юний скелелаз отримає пам'ятну нагороду. А всю матеріальну допомогу від спонсорів, партнерів і учасників, що оплатять реєстраційний внесок, буде передано дітям із сімей, що постраждали внаслідок військових дій на сході України. Ми подаруємо вам екстремально-ігрове свято, а ви лиш однією своє участю у ньому створите посилку радості для тих дітей, котрі переживають зараз важкі часи. Їм дуже потрібні ваші підтримка й тепло!

Протягом фестивалю і діти, й батьки зможуть також приєднатися до акції "Малюнок-мрія: мир, любов, життя в єдиній Україні!" Усі малюнки грітимуть серця воїнів-захисників нашої держави.

 

Команда організаторів

У фестивалі Junior Climbing Jam ми втілюємо свої дитячі та дорослі спортивно-творчі мрії. Ми створили новий формат змагань для юних скелелазів – формат, якого не було в нашому дитинстві. Ми умисно не робимо акцент на спортивних досягненнях, щоб діти виступали не стільки заради перемоги, скільки заради самого процесу лазіння і спілкування. Прагнемо, щоб наш фестиваль став особливим місцем, де учасники можуть відриватися від землі в прямому і переносному сенсі, стрибати на батуті, малювати і грати, замість того щоб «зависати» біля екранів комп'ютерів і телевізорів. І сподіваємося, що цей розпорядок дня – з подоланням труднощів, набуттям нового досвіду, веселощами і невіртуальним спілкуванням – ставатиме прототипом життя кожної дитини.

Наша команда викладається на 100%, щоб подарувати екстремально-ігрове свято усім учасникам і гостям Junior Climbing Jam. З кожним роком ми пропонуємо дедалі більше активностей і допомагаємо відкривати дітям їхній безмежний потенціал.

Команда JCJ

Підтримка:

Партнери
Go to top